Kravaře

Evidence medailí

Vítejte v evidenci Pamětních medailí!

Asi každý sběratel někdy řešil situaci, jakým způsobem evidovat svou sbírku. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili aplikaci evidence Pamětních medailí.

Evidence je dostupná pouze pro přihlášené uživatele. Jednoduchým zaškrtnutím označíte medaile, které máte. Medaile se po zaškrtnutí automaticky uloží do Vaší databáze.

Evidence je soukromá - přístup k ní má pouze držitel loginu potřebného pro přihlášení.

Jak postupovat v několika krocích ...:

  1. Nejprve si vytvořte účet kliknutím na záložku zaregistrujte se nebo klikněte ZDE. Pokud již účet vlastníte, přeskočte na krok č.4.

    Registrace na stránky

  2. Vyplňte přihlašovací údaje (jméno, pod kterým se chcete přihlašovat, a heslo - minimálně 6 znaků) a následně Váše osobní údaje . Po vyplnění profilu a přihlašovacích údajů klikněte na registrovat. Přihlašovací údaje Vám byly zaslány na e-mail (email by měl dorazit okamžite - pokud tomu tak není, zkontrolujte SPAM / KOŠ).

  3. Před používáním je nyní potřeba účet aktivovat. Aktivace proběhne přes kliknutí na odkaz v emailu a opětovné zadání hesla.

  4. Gratulujeme - právě jste si vytvořili účet. Po aktivaci se přihlašte přihlašte se na stránky. Nyní je již evidence plně přístupná.Náhled evidence

  5. Zaškrtněte medaile, které vlastníte. Evidence včetně statistik se bude automaticky po zaškrtnutí aktualizovat.

  6. Pokud se medaile vyskytuje v několika provedeních, máte možnost zvolit každé z nich. Ikona otazník značí, že medaile není ve Vaší evidenci. Zeleno-bílé kolečko znamená nekompletní sadu a plné zelené kolečko reprezentuje kompletní sadu medaile. Statusy v evidenci

  7. V pravé části evidence naleznete statistiky Vaší sbírky. Evidence statistika

Přihlašte se na stránky

Nejste zaregisrovaní? Chcete být vždy informováni o nových medailých, využívat evidence či nakupovat - zaregistrujte se.


Naši partneři a partnerské weby

Rádio Blaník SUPS Turnov Kanadské sruby Tábor s.r.o.