Litoměřice Hrad

Soutěžní pamětník

Všichni příznivci naší edice mohou zároveň získat i soutěžní medaile, které jsou samostatně neprodejné. Záměrem této prémiové emisní řady je připomenout památná a zajímavá místa z historie naší vlasti. I tyto medaile zachovávají charakter edice, jsou však barevně odlišné. Další bližší podrobnosti si zatím ponecháme jako překvapení pro soutěžící.Soutěžní pamětník

Podmínky soutěže aneb Jak soutěžní medaile získat?

1.

Základní pravidlo soutěže: za každých deset soutěžních kupónů je jedna soutěžní medaile edice Pamětník (tj. : za prvních deset soutěžních kupónů získáte první soutěžní medaili, za druhých deset kupónů druhou medaili atd.)

2.

Každá kartička s informačním textem přikládaná k medaili na jednotlivých památkách (a výhradně na nich) obsahuje ve spodní části i soutěžní kupón. Do soutěže lze použít i kupóny z medailí příležitostních.

3.

Kartičky i kupony jsou číslované.

4.

Soutěžní kupon odstřihněte (lze odstřihnou bez znehodnocení kartičky, jejíž formát je volen tak, aby ji bylo možné snadno uschovat a míti i při cestách k dispozici).

5.

Kupon pečlivě uschovejte.

6.

Po nasbírání deseti kusů kuponů tyto kupony nalepte na papír a v obálce zašlete na adresu sídla společnosti PAMĚTNÍK s.r.o. Přesná adresa: PAMĚTNÍK s.r.o., Ústecká 3040, Kladno, 272 01. Nezapomeňte napsat zpáteční adresu.

Prosíme také o uvedení i čísla soutěžní medaile, kterou chcete zaslat, urychlíte tím odeslání.

7.

Po obdržení kuponů Vám zdarma zašleme soutěžní medaili.

8.

Soutěžní medaile lze získat za každou zaslanou desítku kupónů. Není třeba zasílat každou desítku kuponů samostatně, je možné zaslat v jedné obálce i několik desítek kuponů pro získání více soutěžních medailí.

Doufáme, že s emisí medailí Pamětník budete spokojeni, za případné připomínky a podněty Vám předem děkujeme.

Přihlaste se na stránky

Nejste zaregisrovaní? Chcete být vždy informováni o nových medailích, využívat evidence či nakupovat - zaregistrujte se.


Pamětník s.r.o. na Facebooku

Naši partneři a partnerské weby

Rádio Blaník SUPS Turnov Kanadské sruby Tábor s.r.o.