Chřibská

Kniha návštěv

* Jméno
Email
Web
* Text


Lada

Dne 3o.8.jsem vám zaslal objednávku na pamětník Bítov 53 a Frýdlant 48 bez potvrzení o návštěvě památky.Můžu vám dodatečně zaslat potvrzené razítko na pohlednici o kterém jsem nevědel že pmůžu použít,abych měl nárok na soutěžní kupon.Děkuji Láda.

3. říjen 2007 v 15:15

Pamětník s.r.o.

Pro Terezku: razítko z památky stačí.

3. říjen 2007 v 15:15

Terezka

Vstupenky ani parkovací lístky z hradů a zamků které jsme již navštívily nemáme, všechny jsme vyhodily.Chtěla bych se zeptat zda stačí k zaslání pamětní medaile se soutěžním kuponem okopírovaná pohlednice s razítkem památky.Děkuji

3. říjen 2007 v 15:14

Pamětník s.r.o.

Pro Aleše: Vaše zásilka odešla poštou včera.
Rádi bychom informovali touto cestou i ostatní zájemce o zaslání medailí. Odesílek je v současné době opravdu mnoho, nestačíme je vyřizovat \"obratem\", vyřizujeme je postupně a snažíme se, abychom je zvládli maximálně do 14 dnů. Za případně zdržení se omlouváme a děkujeme za pochopení.

3. říjen 2007 v 15:13

Aleš

Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy mohu očekávat zásilku pamětních medailí, kterou jsem si objednal přes e-mail již před čtrnácti dny a uhradil složenkou odeslanou téhož dne.Nejprve jsem to považoval za pracovní vytížení z Vaší strany, nyní však nevím, co si o tom mám myslet.

3. říjen 2007 v 15:13

Pamětník s.r.o.

Pro Květu: medaile již dříve Vámi navštívených památek si můžete objednat. Více informací naleznete v odrážce \"Zasílání medailí\".
Pro p. Zahradníka: čištění medailí jsme podrobně popsali v příspěvku dne 22.08.2006 (strana 10). Doma je nejrychlejší medaili na chvíli ponořit do kyseliny citronové (stačí i \"citronka\" a lehce otřít prsty. Postup případně několikrát opakovat až do úplného očištění. Potom důkladně opláchnout a osušit. Nejlépe bavlněným hadrem. Nepoužívejte přípravky se složkou písku!

3. říjen 2007 v 15:10

Květa

CHTĚLI BYCHOM MINCE Z PAMÁTEK, NA KTERÝCH JSME BYLI JIŽ DŘÍVE.(2-3ROKY)
MŮŽEME SI JE OBĚDNAT?(VSTUPENKY NEBO PARKOVNÉ MÁME.)DĚKUJI!

3. říjen 2007 v 15:09

Alois Zahradník

Dobrý den, rád bych se optal, jakým přípravkem doporučujete mince čistit. Předem děkuji.

3. říjen 2007 v 15:09

Pamětník s.r.o.

Soutěžní kupony z Jaroměře platí samozřejmě oba.

3. říjen 2007 v 15:09

jura

Rád bych se ještě zeptal,zda platí oba soutěžní kupony nebo jen jeden i když mám dvě medaile? Konkrétně se jedná o příležitostní medaile z Jaroměře, které mají obě stejné číslo 8. Děkuji za odpověď. Scol.

3. říjen 2007 v 15:08

Přihlaste se na stránky

Nejste zaregisrovaní? Chcete být vždy informováni o nových medailích, využívat evidence či nakupovat - zaregistrujte se.


Pamětník s.r.o. na Facebooku

Naši partneři a partnerské weby

Rádio Blaník SUPS Turnov Kanadské sruby Tábor s.r.o.