Brno

Kniha návštěv

* Jméno
Email
Web
* Text


Petr Hlaváček

Pro Františka: děkuji za info, zajedu si tam biggrin

Pro ostatní sběratele Pamětníků další info ze Šumavy:
Pamětní medaile 21 - hrad a zámek Horšovký týn, 66 hrad a zámek Klenová, 294 zámek Chudenice, 291 zámek Vimperk, 346 hrad Rýzmberk a 357 Horská Kvilda jsou dostupné na místech zde uvedených. Pamětník 205 Rozhledna Koráb nebyl k sehnání ani na pokladně rozhledny a suvenýry se tam nějak taky vytratili lol

18. srpen 2022 v 18:56email je viditelný pouze pro přihlášené

Frantisek

Pro Petra....Pamětník 292 Eisenstein Alžbětín.. jsem sehnal v Správě Národního parku Šumava Vimperkshy

18. srpen 2022 v 08:08

Petr Hlaváček

Zdravím opět všechny sběratele pamětníků. Letošní dovolenou trávíme po 5ti letech opět na Šumavě a pár informací k prvním navštíveným místům. 180 rozhledna Poledník - na rozhledně pamětníka vůbec neprodávají, seženete jej však v IC obce Prášily, kde seženete i pamětníka samotné obce č. 440. Rozhledna je po rekonstrukci a někteří návštevníci, kteří se tam po letech zajeli podívat byl překvapeni cenou vstupného, která je přes 100 Kč za výstup na rozhlednu. Pozn.: nenechte se jako já navigovat google mapou pro pěší a běžte raději po značkách lol byl jsem jako pr..e, když jsem se tam doškrábal a už nikdy více titter Pamětník 292 Eisenstein Alžbětín je dostupný na české straně, pamětník 292 v českém jazyce nikde nebyl k sehnání, na německé straně se vůbec neprodává, tam to prý nefrčí. Pamětník 25 hradu Švihov, č. 350 Horské město Železná Ruda a č. 407 Královácký dvorec Antýgl jsou dostupné na uvedených místechtongue

16. srpen 2022 v 18:45email je viditelný pouze pro přihlášené

Roman Ferencz

Pro pametnika: Muzeum železne opony Valtice cislo 330, mince uz pry neni 2 roky. Musi oni objednavat nebo vy sve klienty obvolavate? Dekuji, Roman

17. červenec 2022 v 10:25email je viditelný pouze pro přihlášené

Roman Ferencz

Pro Pametnika, mince 281 a 282, Dívčí hrady a Sirotčí hrad na Palavě je ke koupi přímo v IC v Pavlově. Maji tam 4 druhy mincí. Pani v IC říkala že Vás bude informovat:-) Případně si ověřte a info doplnte k poznamkam u mincí, at se "lovci" nemusí hnat na zamek Lednice.

1. červenec 2022 v 18:06email je viditelný pouze pro přihlášené

Petr Hlaváček

Zdravím všechny sběratele. Jen pro informaci: "pamětník 458 - Větruše - lanová dráha, není dostupný na dolní stanici lanové dráhy (OC Fórum), ale naopak na horní stanici lanové dráhy (Větruše), kde mají větší prostory a prodávají i spousty dalších suvenýrů tongue

24. červen 2022 v 12:31email je viditelný pouze pro přihlášené

Pamětník s.r.o.

pro Vladimíru - nejmenší medaile nemá textovou kartičku se soutěžním kuponem. Byla vyrobena pro muzeum jako kuriozita.
K příležitosti výroby této kuriozity byl vyroben ale i Příležitostní Pamětník č.17 (měl by být také v prodeji v Muzeu rekordů, ten textovou kartičku se soutěžník koponem obsahuje.

21. červen 2022 v 20:37

Vladimíra Zadražilová

Dobrý den, včera jsme navštívili město Pelhřimov a Muzeum rekordů a kuriozit - byli jsme nadšeni, určitě stojí za návštěvu. Podařilo se nám sehnat i nejmenší medaili v ČR, jen u ní bohužel nebyl soutěžní ústřižek - tahle mince se tedy asi nedá počítat mezi deset mincí, díky nimž potom můžu získat soutěžního Pamětníka, že?

15. červen 2022 v 20:04email je viditelný pouze pro přihlášené

Pamětník s.r.o.

pro Romana - děkujeme za postřehy, zapracujeme novinky
Muzeum motocyklů je momentálně umístěno v náhradních prostorách nepřístupných veřejnosti. Snad se panu Hošťálkovi podaří vše dořešit a zase bude na co koukat. Budeme informovat. medaile momentálně jen v našem eshopu.

12. červen 2022 v 20:34

Roman Ferencz

No nemam ja pech? Pamatny strom cislo 20, Kobzova lipa. Jeho kmen již rok je v poloze horizontální, asi 10 metru dlouhy kus kmene leží na míste kde strom puvodně stál.
Jinak Vizovice zamek je fajn, mince ve trech barvach. A Lešna zamek ve spojeni se ZOO je super, prohlídka uzasna. Zámek hodně nevšední.

9. červen 2022 v 19:51email je viditelný pouze pro přihlášené

Přihlaste se na stránky

Nejste zaregisrovaní? Chcete být vždy informováni o nových medailích, využívat evidence či nakupovat - zaregistrujte se.


Pamětník s.r.o. na Facebooku

Naši partneři a partnerské weby

Rádio Blaník SUPS Turnov Kanadské sruby Tábor s.r.o.