Točník

Kniha návštěv

* Jméno
Email
Web
* Text


Frantisek

Pro Petra....Pamětník 292 Eisenstein Alžbětín.. jsem sehnal v Správě Národního parku Šumava Vimperkshy

18. srpen 2022 v 08:08

Petr Hlaváček

Zdravím opět všechny sběratele pamětníků. Letošní dovolenou trávíme po 5ti letech opět na Šumavě a pár informací k prvním navštíveným místům. 180 rozhledna Poledník - na rozhledně pamětníka vůbec neprodávají, seženete jej však v IC obce Prášily, kde seženete i pamětníka samotné obce č. 440. Rozhledna je po rekonstrukci a někteří návštevníci, kteří se tam po letech zajeli podívat byl překvapeni cenou vstupného, která je přes 100 Kč za výstup na rozhlednu. Pozn.: nenechte se jako já navigovat google mapou pro pěší a běžte raději po značkách lol byl jsem jako pr..e, když jsem se tam doškrábal a už nikdy více titter Pamětník 292 Eisenstein Alžbětín je dostupný na české straně, pamětník 292 v českém jazyce nikde nebyl k sehnání, na německé straně se vůbec neprodává, tam to prý nefrčí. Pamětník 25 hradu Švihov, č. 350 Horské město Železná Ruda a č. 407 Královácký dvorec Antýgl jsou dostupné na uvedených místechtongue

16. srpen 2022 v 18:45email je viditelný pouze pro přihlášené

Roman Ferencz

Pro pametnika: Muzeum železne opony Valtice cislo 330, mince uz pry neni 2 roky. Musi oni objednavat nebo vy sve klienty obvolavate? Dekuji, Roman

17. červenec 2022 v 10:25email je viditelný pouze pro přihlášené

Roman Ferencz

Pro Pametnika, mince 281 a 282, Dívčí hrady a Sirotčí hrad na Palavě je ke koupi přímo v IC v Pavlově. Maji tam 4 druhy mincí. Pani v IC říkala že Vás bude informovat:-) Případně si ověřte a info doplnte k poznamkam u mincí, at se "lovci" nemusí hnat na zamek Lednice.

1. červenec 2022 v 18:06email je viditelný pouze pro přihlášené

Petr Hlaváček

Zdravím všechny sběratele. Jen pro informaci: "pamětník 458 - Větruše - lanová dráha, není dostupný na dolní stanici lanové dráhy (OC Fórum), ale naopak na horní stanici lanové dráhy (Větruše), kde mají větší prostory a prodávají i spousty dalších suvenýrů tongue

24. červen 2022 v 12:31email je viditelný pouze pro přihlášené

Pamětník s.r.o.

pro Vladimíru - nejmenší medaile nemá textovou kartičku se soutěžním kuponem. Byla vyrobena pro muzeum jako kuriozita.
K příležitosti výroby této kuriozity byl vyroben ale i Příležitostní Pamětník č.17 (měl by být také v prodeji v Muzeu rekordů, ten textovou kartičku se soutěžník koponem obsahuje.

21. červen 2022 v 20:37

Vladimíra Zadražilová

Dobrý den, včera jsme navštívili město Pelhřimov a Muzeum rekordů a kuriozit - byli jsme nadšeni, určitě stojí za návštěvu. Podařilo se nám sehnat i nejmenší medaili v ČR, jen u ní bohužel nebyl soutěžní ústřižek - tahle mince se tedy asi nedá počítat mezi deset mincí, díky nimž potom můžu získat soutěžního Pamětníka, že?

15. červen 2022 v 20:04email je viditelný pouze pro přihlášené

Pamětník s.r.o.

pro Romana - děkujeme za postřehy, zapracujeme novinky
Muzeum motocyklů je momentálně umístěno v náhradních prostorách nepřístupných veřejnosti. Snad se panu Hošťálkovi podaří vše dořešit a zase bude na co koukat. Budeme informovat. medaile momentálně jen v našem eshopu.

12. červen 2022 v 20:34

Roman Ferencz

No nemam ja pech? Pamatny strom cislo 20, Kobzova lipa. Jeho kmen již rok je v poloze horizontální, asi 10 metru dlouhy kus kmene leží na míste kde strom puvodně stál.
Jinak Vizovice zamek je fajn, mince ve trech barvach. A Lešna zamek ve spojeni se ZOO je super, prohlídka uzasna. Zámek hodně nevšední.

9. červen 2022 v 19:51email je viditelný pouze pro přihlášené

Roman Ferencz

Na rozhlednu Poledník si připravte energii, je to prakticky jen do kopce, pro zdatne cyklisty se to dá vyjet, pro nás ostatní jako princezna kolopěška...chvili jedu, chvili ho vedu - tedy chvili na kole, chvíli pěšky. Nahoře je to nyni smutne, okolí jako po bouři, ktera tam skutecne byla. Ale výhledy stojí za to. Kdyby nebyla Země kulata je vidět hooodně daleko:-) Pozor, neni nahore aspon ted 1.6.2022 zádné občerstvení. Jen suvenyry, vstupne na rozhlednu. Tedy s sebou berte svačinky a pití. Cestou se dá odbočit k Prášilskému jezeru, stojí za to to vidět.
Jinak mince byla u rozhledny ale ja ji koupil uz ve vesnici Prášily na infocentru.

2. červen 2022 v 13:18email je viditelný pouze pro přihlášené

Přihlaste se na stránky

Nejste zaregisrovaní? Chcete být vždy informováni o nových medailích, využívat evidence či nakupovat - zaregistrujte se.


Pamětník s.r.o. na Facebooku

Naši partneři a partnerské weby

Rádio Blaník SUPS Turnov Kanadské sruby Tábor s.r.o.